Korsan Taksi

Korsan taksiler uzun yıllardan beri sarı taksilerin haricinde hizmet veren taksilerdir. Bu taksiler genelde arkadaş önerisi ile bulunabilen taksilerdir. Fakat bizim sizlere sağladığımız hizmet sayesinde artık bu dertten kurtulacaksınız. Uzun yorucu bir günün ardından taksi bulamıyorum diye endişeliyorsunuz. Fakat artık bu endişelerinize bir son verme vakti geldi. Üstelik İstanbul korsan taksi bulmak çok kolay.

İstanbul Korsan Taksi

İstanbul büyük bir şehir fakat ulaşım ile derdi olan bir ilimiz. A noktasından B noktasına gitmek o kadar zor geliyor ki insanlar artık sürekli buna çözüm gelmesi için yakırıyor. Bu çözümün bir parçası olan korsan taksiler sizlere hizmette tereddüt etmiyor. Onlara ulaşmak bir telefon kadar yakın. Ne gece ne gündüz tarifeler hep belli. Paranız artık cebinizde daha güzel durucak buna inanıyoruz. İstanbul korsan taksi hizmetleri ile yürümeyi bırakıp bir kahve ve ya çay alıp bir kenara  geçip korsan taksinizi bekleyebilirsiniz.

Mesefaler uzun fakat fiyatlar kısa. Günlerce çalışıyorsunuz fakat çalıştığınız paralar haksız bir biçimde taksicilere gidiyor buna bir dur demenin vakti geldi. Artık korsan taksileri tercih ederek bu dertten kurtulabilir. Kesenin ağzını biraz daha kısabilirsiniz.